Search
Close this search box.

Kindlustus

Miks ennast ja oma lähedasi kindlustada?

Pakume oma klientidele ning ka kõikidele teistele soovijatele muretuks reisimiseks reisi-, tervise- ja reisi tõrkekindlustust.

Reisikindlustuse olemasolu on igal reisil lausa hädavajalik, vältimaks suuremate kulude tekkimist seoses õnnetusjuhtumitega või haigestumistega võõral maal.

Ulatusliku ning professionaalse kindlustuskatte olemasolul saate olla kindel, et kõik teie mured saavad kiiresti lahendatud, arved tasutud ning küsimused vastatud ilma suure vaevata.

Sama oluline on ka reisitõrkekindlustus, eriti siis, kui planeerite oma reisi pikka aega ette, või ka siis, kui te ei reisi ettevalitud reisipaketi alusel, vaid eelistate reisida omapäi, ostest reisibüroost vaid üksikud teenused, nagu näiteks lennupilet või hotelli majutus.

Reisikindlustus

Kaitseb reisijaid ootamatute sündmuste, nagu meditsiinilised hädaolukorrad, reisi tühistamised, hilinemised ja vargused, eest, pakkudes finantskaitset ja abi neis olukordades.

Tervisekindlustus

Katab reisija meditsiinilised kulud ja erakorralised tervishoiuteenused, nagu haiglaravi, arstiabi ja erakorraline transport, mis võivad tekkida reisides välismaal või kodumaast eemal.

Reisitõrkekindlustus

Hüvitab reisijatele ettenägematute sündmuste, nagu lennu tühistamised, viivitused või haigestumine, tõttu tekkinud lisakulud ja aitab hüvitada kasutamata reisiteenuseid.

Sõlmi reisikindlustus

Meie usaldusväärsed koostööpartnerid kindlustuse vallas